Как се продава запазена кола/проект? Може ли да се възвърнат вложените средства в части или трябва да се върне сток?

Препоръки и мнения за аксесоари и поддръжка на Шкода автомобил
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
Аватар
digitalundgrd

Škoda Ентусиаст

Гараж: MEGANE RS CUP '20

Как се продава запазена кола/проект? Може ли да се възвърнат вложените средства в части или трябва да се върне сток?

Мнение от digitalundgrd »

redalex написа: 12.01.2021, 11:26:27 като бонус ще му поръчам каса шампанско и 1-2 компаньонки за 24 часа. Или за 2 часа през ден за 10 дни - както си избере.
Гледам тая оферта днеска на 2 различни места я пускаш ... Шампанско ли имаш в повече? Компаньонки ли ? [smilie=sarcastic.gif]

Ама казвай ги навреме тия работи (monkey)
Аватар
Taratajki

ŠKODA MASTER

Гараж: Fabia 3 1.2 tsi ; Octavia 3 2.0 tdi

Мнение от Taratajki »

Никога не бих продал подобна кола, па ако ще да ми изгние в двора. То аз, като цяло, купя ли си кола я карам до момента, в който е за изхвърляне [smilie=pardon.gif] Не обичам смените, особено, ако си харесвам колата. Но това съм аз.
Не го познавам лично колегата, но може би професията му е и хоби, а може би и нещо като творчески елемент от живота и просто харесва да създава автомобилни шедьоври, до колкото може. А като всеки творец иска неговия шедьовър да има живот, след създаването си. И след като му се е налюбувал иска и някой друг да го оцени подобаващо. Така си ги представям нещата аз [smilie=pardon.gif] Казвате, карай я. Ами може пък да му доставя повече удоволствие да ги сътворява, от колкото да ги кара. И просто да е на път следващият шедьовър ;)
Аватар
redalex

Škoda Racer

Гараж: vRS 245
BMW K1300S

Мнение от redalex »

digitalundgrd написа: 12.01.2021, 17:49:35 Гледам тая оферта
Гледай и дерзай [smilie=sarcastic.gif]
Аватар
igeorgiev82

ŠKODA MASTER

Гараж: Octavia 3 FL 1.4TSI DSG-BLUE MAGIC

Мнение от igeorgiev82 »

Taratajki, ебааахта у поета [smilie=sarcastic.gif]
ПуснАх една сълза [smilie=sarcastic.gif]
Творец,шедьовър.........
Имаш бъдеще [smilie=sarcastic.gif]
Аватар
Taratajki

ŠKODA MASTER

Гараж: Fabia 3 1.2 tsi ; Octavia 3 2.0 tdi

Мнение от Taratajki »

igeorgiev82 написа: 12.01.2021, 20:34:15 ебааахта у поета
Не всички поети са гейОве [smilie=sarcastic.gif]
А и не намирам друго обяснение на временното умопомрачение, обзело колегата [smilie=pardon.gif]
Аватар
BlackPearl

Site Admin

Гараж: Octavia mk3 vRS-BlackPearl2
Обратна връзка:

Мнение от BlackPearl »

Той иска да я продаде, защото стои и събира прах, не се кара и остарява. (на загуба)
Но после, ще купи друга (тук имаше и мнения) по-висока база и по-луксозна за Х2 пари. И тя да стои под бурката, нея да я метне да я прави и като се сметнат- покупка/разходи/ГО/КАСКО + бъдещ тунинг да стане Х3.
Не виждам никаква логика! [smilie=kiss3.gif]
Изображение
Аватар
coverdale

Škoda Ludicrous

Гараж: Octavia 3, Škoda Superb 3 L&K 2.0TSI 280PS 4x4 DSG , RAV4

Мнение от coverdale »

redalex написа: 12.01.2021, 11:26:27 Ако някой дойде и ми даде 47 000 лева за моята, му я давам ВЕДНАГА и като бонус ще му поръчам каса шампанско и 1-2 компаньонки за 24 часа. Или за 2 часа през ден за 10 дни - както си избере.
Уточни марката на шампанското и дай снимки на мацките.
Може и да помислим?
Аватар
todor87

Škoda Racer

Гараж: Skoda Superb 3 Combi 2.0 TSI Revo Stg3~390hp
Nissan Pulsar 1.6 DIG-T 190hp M/T

Мнение от todor87 »

igeorgiev82 написа: 12.01.2021, 20:34:15 Творец,шедьовър.........
Варненския МикИланЖело.... [smilie=sarcastic.gif]
Аватар
igeorgiev82

ŠKODA MASTER

Гараж: Octavia 3 FL 1.4TSI DSG-BLUE MAGIC

Мнение от igeorgiev82 »

[smilie=sarcastic.gif]
Аватар
ЦецоNOL

Škoda Racer

Гараж: 089 911 69 69
Обратна връзка:

Мнение от ЦецоNOL »

Гледайте сега, Бавнярииии [smilie=sarcastic.gif]
Ше пусна в буркана 10лв за коментари след Уикенда с Тъщата [smilie=sarcastic.gif] .

Истината е , че в БГ всеки иска да е гъзар, всеки иска да е бърз, ама ако може за без пари.....
И се убеждавам всеки ден.

Три проекта съм продавал.
Първият го нямам на снимки.
Другите два си бяха едни от най-бързите в БГ магистрални биячи.
И трите не бяха оценени и заминаха на части.

Ще обърна внимание на RS4 проекта.
Всичко беше бруталия там.
600кс
Къстъм салон
Спирачки от Порше
Дискове RS6
Карбони навсякъде , редки джанти и т.н.
Един ден ми писна - имах нея, една 4F 3.0TDI и Олроуда и я пуснах.
20 000лв.........
Малееееееее, апокалиспис, сеч на негри, изгониха ме от сумати групи и т.н. И истината е, че 90% от пъпчивите Чикибойци нямат и понятие какво и как струва да се направи такава кола.
Докато в БГ се гледа годината - демек мноу парА брат за таз година кола, а не състоянието, ще е тегаво.

Колата отиде на части.
За два месеца й взех 25 000лв.
10% дадох на човека при който беше и я разглабяше, пращаше части и прочее.
И му подарих и мотора, който той още пребива от бой на писта Бургас и т.н.

Демек, спокойно можеше да й тупна една 30-ка, но и на 23к бях доволен.
Продадох 4F за 22к.
Преди 6г.Още се чуваме с човека, който я купи и е доволен.
Стават и такива неща - предните дни бях й сменил ОЕМ всичко по спирачките за 1200лв и му дадох и пълен набор масла за диф, раздатки и т.н.
Просто станах и вече не беше моята кола и замина за седмица.
Ремапната при Келеша, лека му пръст на 320кс и 700нм,а беше бая постна, но на малко километри ,читава и запазена, нямаше дори ксенон, само най-необходимите неща и това ми беше бюджета за фабрично подходяща и читава кола за засилване и така се появи Саманта...... [smilie=kiss3.gif]

Туй то🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️
Една кола струва толкова, колкото са готови да дадат за нея.

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Съвети за нашите шкоди”