Как се продава запазена кола/проект? Може ли да се възвърнат вложените средства в части или трябва да се върне сток?

Препоръки и мнения за аксесоари и поддръжка на Шкода автомобил
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
Аватар
redalex

Škoda Racer

Гараж: vRS 245
BMW K1300S

Как се продава запазена кола/проект? Може ли да се възвърнат вложените средства в части или трябва да се върне сток?

Мнение от redalex »

ъъъъ ко?!
Аватар
VALDO

Site Admin

Гараж: Škoda Octavia L&K 1.8TSI DSG
Yamaha Neo's 4
Обратна връзка:

Мнение от VALDO »

Здравко Киселов - Косъма. За справка - сериала "Под прикритие"
Изображение
Аватар
redalex

Škoda Racer

Гараж: vRS 245
BMW K1300S

Мнение от redalex »

За щастие - никога не съм го гледал, нямам и намерение :)
Та, ако трябва да отговоря ...не съм аз ...каквото и да питаше :)
Аватар
SlipX

Škoda Фен

Гараж: Skoda Superb II 2.0 TDI DSG

Мнение от SlipX »

На мен ще ми бъде много интересно, ако заведеш въпросната кола в Еуратек за проверка, колко неща ще ти изпишат, че са за ремонт, както се случи наскоро с един колега, който искаше да купува някаква си кола и му дадоха списък с ремонт за 4к. Опитай, ще бъде интересен експеримент. :)
Поздрави от Добрич и успех с продажбата ! :)
kograman

ŠKODA MASTER

Мнение от kograman »

Е те се познават с местните от ЕТ. Ще е интересно в шоплука [smilie=sarcastic.gif]
Аватар
SlipX

Škoda Фен

Гараж: Skoda Superb II 2.0 TDI DSG

Мнение от SlipX »

Да да :) Да бъде в някой непознат.
Аватар
BlackPearl

Site Admin

Гараж: Octavia mk3 vRS-BlackPearl2
Обратна връзка:

Мнение от BlackPearl »

Едва ли. Нищо няма да кажат, но ще я оценят на 20.
В Бургас има върната РС дизел с много екстри и са дали 21 на 160х.км.
На Калата му казали 19-20- дизел на 160к. без панорама и подгрев преден джам е Калата само.
Аз за моята(ако я върна стокова) от любопитство питах Радой, каза..
Трябва бая натискане и почерпка ако 25 дадат ЕТ. Около 22-24 иначе някъде.
Разбира се, приспада се сумата от следващата кола [smilie=sarcastic.gif] .
Демек, дърво на Nта.
Но пък за стоков автомобил е ОК и най-важното, не се занимаваш.
Изображение
Аватар
Kaloyan_vRS

Škoda Racer

Гараж: Octavia 3 vRS TDI DSG

Мнение от Kaloyan_vRS »

Моят е на 166 вече като питах беше на 160, тая в Бургас беше на 182к/км с по-малко екстри от моята са му дали 21 на мен 19 една седмица разлика(от запитването) Къде е логиката се питам аз
Мотор и кутия са едни и същи, разлика в км и екстри са в полза на моята и 2бона по-малко [smilie=fool.gif]
Skoda Octavia vRS TDI DSG-Revo Stage1 228ps.470Nm
Air Filter Revo
H&R от червената фурия +20кс
DSG Stage 2+ TVS engineering
Revo Carbon Series Intake Kit MQB 2.0TDi CR

by PERFORMANCE99 Tuned and DSG-doctor BG
Аватар
BlackPearl

Site Admin

Гараж: Octavia mk3 vRS-BlackPearl2
Обратна връзка:

Мнение от BlackPearl »

Явно има разлика в компетентността на Бургас и на Сливен.
П.С: Ама на теб ти дадоха оферта само по приказка, без снимки и тн. да се пращат в София за официален отговор.
Изображение
Аватар
Цецо75

ŠKODA MASTER

Гараж: BKC+, CFGB, ALH

Мнение от Цецо75 »

Истината е, че цената дето е обявяват е едно към гьотере и зависи най-вече от месечния цикъл на булката на оценителя.

Както се каза по-горе - ако иде реч за стокаджийка е прилична опция обратното изкупуване, ако на човек не му се занимава. Ама на проект, дето вторично набутаното е съизмеримо със сток цената. Просто нема никакъв смисъл. Ще я вземат на сток цена, а някой вътрешен след това ще облажи сладко. По-добре да я подари направо.
Бееееее.....
Публикувай отговор

Обратно към “Съвети за нашите шкоди”