Поддръжка на автомобила. Препарати за почистване и освежаване на екстериор и интериор

Препоръки и мнения за аксесоари и поддръжка на Шкода автомобил
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
Аватар
kalata

Škoda Ludicrous

Гараж: Octavia 2 Elegance 2.0 TDI-PD DSG, 2007

Поддръжка на автомобила. Препарати за почистване и освежаване на екстериор и интериор

Мнение от kalata »

skodko написа: 18.02.2021, 13:31:57 Свалят се седалките и се разглобяват. Не е трудно поне за мен, правил съм доста.
Звучи добре. Обаче се замислих, че тия седалки имат странични възглавници. Как се процедира в такъв случай?
"Ако виждаш дървото, което ще уцелиш след малко, това се нарича недозавиване; ако само го чуваш и усещаш, значи става дума за свръхзавиване" - Walter Röhrl
Аватар
skodko

Ретро Škoda

Гараж: Skoda 120 L/ Skoda Fabia 1.2 HTP/ BMW E28 520I
Обратна връзка:

Мнение от skodko »

Е как, откачаш й буквите и си разглобяваш.
Белята каза: Айде бягай, че ми писна от тебе! Никой не ти чете суперлативите, работнико на ЕТ!
Аватар
kalata

Škoda Ludicrous

Гараж: Octavia 2 Elegance 2.0 TDI-PD DSG, 2007

Мнение от kalata »

skodko написа: 18.02.2021, 16:41:09и си разглобяваш
Ми все си мислех, че с възглавниците по-внимателно трябва да се борави. Да няма бум тряс после.
"Ако виждаш дървото, което ще уцелиш след малко, това се нарича недозавиване; ако само го чуваш и усещаш, значи става дума за свръхзавиване" - Walter Röhrl
sasho

Škoda Фен

Гараж: Skoda Octavia 2, 1.9 TDI DSG

Мнение от sasho »

Бях си взел преди време от лидъл на техната марка w5 спрей за почистване на интериор. Веднъж го бях пръскал на чист интериор, беше екстра. Днеска пробвах на изцапан. Много е хубав спрея. Нищо не чисти, ама грам, но след напръскване изглежда мокро и мирише хубаво.
Аватар
Scub40

Škoda Фен

Гараж: Шкода Кодиак Стайл Дизел 2.0 150 к.с 4х4 ДСГ7

Мнение от Scub40 »

[smilie=sarcastic.gif]
Аайде, у бисерите... ;)
Между другото и тоя спрей за почистване на мушичките W5 е същия ..й
mordo

Škoda Фен

Мнение от mordo »

ИзображениеИзображение

Муха да кацне, разчекнАла се е. [smilie=sarcastic.gif] Първо добра баня на селската чешма. След това - третиране с ъвърда вакса.
Аватар
skodko

Ретро Škoda

Гараж: Skoda 120 L/ Skoda Fabia 1.2 HTP/ BMW E28 520I
Обратна връзка:

Мнение от skodko »

Ваксата каква е?
Белята каза: Айде бягай, че ми писна от тебе! Никой не ти чете суперлативите, работнико на ЕТ!
mordo

Škoda Фен

Мнение от mordo »

Някаква китайска: BGN 9.68 23%OFF | 230ml Car Wax Crystal Plating Set Hard glossy wax layer covering the paint surface coating formula Super waterproof film
https://a.aliexpress.com/_mru9zBZ
Аватар
igeorgiev82

ŠKODA MASTER

Гараж: Octavia 3 FL 1.4TSI DSG-BLUE MAGIC

Мнение от igeorgiev82 »

Днес ми беше ден за козметик [smilie=sarcastic.gif]
Всички препарати,които ползвам са на Gtechniq:
Разкървавих джантите: [smilie=sarcastic.gif]
Изображение
После с препарата за премахване на смола и лепило,да отстраня полепите от асфалт по прагове,калници и т.н.т.
Накрая сийланта им Liqid Cristal и финиширах след 3 часа [smilie=sarcastic.gif]
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

п.п.За протокола специални за ония маркуч@Audirulzz, [smilie=kiss3.gif] (щот знам ще ще ме заяде)
НЕ съм сложил пружините още!
Дидко-19810

Škoda Фен

Гараж: Октавия 2 vrs TDI 170hp CR. passat b5 1.9TDI
Обратна връзка:

Мнение от Дидко-19810 »

То да е са той [smilie=punish.gif]
Публикувай отговор

Обратно към “Съвети за нашите шкоди”