Съвет за покупка на Skoda Kodiaq

Модел Kodiaq - 7-местен SUV
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
Sec8200

ŠKODA MASTER

Гараж: под наем

Мнение от Sec8200 »

John M, честито, страхотен избор - двигател, оборудване и т.н.! Със здраве да си го карате,чакаме снимки, впечатления даже в отделна тема ;)

За гумите - Bridgestone LM005 или Continental TS860, ако имат размери като за теб.

Иначе може да видиш подробни ревюта на едно място в : tyrereviews.co.uk
Аватар
Никола Иванов

Škoda Фен²

Гараж: Octavia 2 1.9TDI
Karoq 2.0TDI 4x4 DSG
Обратна връзка:

Мнение от Никола Иванов »

Има кампания за гуми в Еуратек сега. Цените са много добри. Аз препоръчвам да си вземете комплект джанти за зимата и да им монтират зимни гуми. Мойте зимни джанти ги поръчах от БГГуми.
Аватар
kras4o

Škoda Фен

Гараж: Оctavia 3, 2.0 TDi, 150 hp, Estate

Мнение от kras4o »

Мда наистина са добри цените https://service.skoda-auto.bg/wtc
Изображение
John M
Гараж: Kodiaq TDI / 147 kW / 200 к.с., 7DSG, 4x4

Мнение от John M »

Благодаря за поздравленията и съветите! Ще погледна промоцията в Еуратек! Ще ви държа в течение, като взема Мечока ще споделя мнение от първа ръка!
Успешна и здрава седмица!!!
Ме4о Коди

Škoda Фен

Гараж: Skoda Kodiaq TDI 190 DSG , Opel Astra H
Обратна връзка:

Мнение от Ме4о Коди »

John M написа: 03.11.2020, 00:52:15 и трябва да купя зимни. Какви бихте ми препоръчали?
Аз съм с Мишлен Пилот Алпин 4 - същият размер, перфектни гуми.В Еуратек сигурно ще ти предложат нещо с този размер.
KristianS

Мнение от KristianS »

Здравейте, имам въпрос относно първоначалното обслужване на колата 1,5 TSI 150к.с. на колко хил. км е хубаво да се направи смяна на 1вото масло, след това смените ще се извършват на 13-15хил км. Другият ми въпрос от който останах изумен от служител е, че обслужване на горивен филтър не се правело. Обясниха ми, че била без горивен филтър от което останах шокиран. Вярно ли е това или просто нещо служителя не е наясно :).
Аватар
kras4o

Škoda Фен

Гараж: Оctavia 3, 2.0 TDi, 150 hp, Estate

Мнение от kras4o »

привет на всички, две питанки това става ли за семейна каляска с 3 деца и има ли шанс да се продаде на добра цена на старо (предвид двигателчето, което е слабичко) https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=j30a75 ?
Изображение
Аватар
blindbard

Škoda Фен

Гараж: Skoda Karoq, 1.5 TSI, DPCA, 6M, Business, MY 2020
Обратна връзка:

Мнение от blindbard »

kras4o написа: 21.02.2021, 23:35:33 това става ли за семейна каляска с 3 деца
1. Става, но с известен компромис на задната седалка, където е трансмисионния тунел! Един колега е с голямо семейство и не се е оплаквал от място за децата и багажа.
2. В конкретната обява цената е без ДДС.
Успех!
Публикувай отговор

Обратно към “Škoda Kodiaq”