Rapid 1.6 TDI, 116 кс, 2016г

Модел Rapid от 2012 - до днес
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
Demonser

Мнение от Demonser »

Здравейте на всички,
Попадна ми следния автомобил - Rapid 1.6 TDI, 116 кс, 2016г, 191 000km., първи собственик, Българка.
Може ли да ме насочите към какво точно да обърна внимание като го гледам на живо, евентуални бъдещи болежки и проблеми.
Благодаря ви за отделеното време!
Аватар
zloQQ

Škoda Ludicrous

Гараж: ŠKODA Octavia L&K 1.9 TDI AHF
ŠKODA Octavia vRS 2.0 TDI CR CEGA
Обратна връзка:

Мнение от zloQQ »

На Рапид по спомен им се събираше вода във вратите - демек - слаби уплътнения. Другите неща са си стандартни при покупка. Закачаш кабела и гледаш дюзите и дали има и какви грешки. Караш, слушаш турбо, пробваш съединителя, компресора на климатика и всичко ел. по колата.
Успех!
silent

Škoda Фен

Мнение от silent »

Имам Рапид на под 26х.км нов от магазина. Едно от най-гадните неща в тази кола е окачването шумния климатик и шумоизолацията . На тези км се е разхлопало и чак ме вбесява. Не знам дали въобще има друга марка кола с по-смотано окачване -може би ТАТА или някой неизвестен китаец-срам.Аз бих го огледал и него. Не очаквай кой знае какво от този автомобил. Вземаш толкова колкото струва...на вторичния пазар е надценена и дори си прекаран.
Публикувай отговор

Обратно към “Škoda Rapid”