Еуратек

Впечатления от сервизите, които посещавате за вашата любима Шкода. Теми на Партньорите на СНЦ ШФБ
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
Аватар
bega4kata

Škoda Мод

Гараж: Оctavia 3 RS TSI
Tiguan TDI 4motion
0896670196
Обратна връзка:

Еуратек

Мнение от bega4kata »

Ей,много сте важни бре.
Може да има забавяне от предния ден с ремонт. Или от всякакво друго естество,свързано със субективни,обективни,логистични и мн.др.фактори.
Те изобщо нямат интерес да ви бавят колите.
Птиемете го,че не става веднага винаги.
GUNTER SERVICE
Изображение
Манев

Škoda Фен²

Гараж: Octavia 3 FL 2.0 TDI-CR 6M

Еуратек

Мнение от Манев »

bega4kata написа: 03.04.2024, 10:48:40 Те изобщо нямат интерес да ви бавят колите.
Тука по-скоро става въпрос за организация на работа.
Много по-добре ще е ако не записват "час" ами "ден" или полуден, да не се пълни паркинга. Да знаеш - оставяш си колата сутринта в 8:00 или в 13:00 и като е готова си я вземаш. По-добре е отколкото да ти дават час примерно 10:45 и ти да си правиш някакви сметки без кръчмар кога ще ти е готова.

ЕТ продават над 4000 коли годишно. При 5 години гаранция се събират по 20000 коли годишно за 250 работни дни или 80 коли на ден да минат на годишно обслужване общо във всички сервизи. Могат поне тази дейност да оптимизират "на конвейр" и да няма забавяния при нея. Ясно че някоя кола ако е за ремонт може да се закучат работите, ама като е за ремонт обикновено човек е наясно, че иска време.
Не им знам разпределението по страната ама сигурно от тези 80 коли на ден, 40-50 са в София. Да си направят сметката колко сервиза, колко големи и трябват.
Аватар
style34

Škoda Фен²

Гараж: Octavia 3, 2.0 TDI DSG

Еуратек

Мнение от style34 »

bega4kata написа: 03.04.2024, 10:48:40 Ей,много сте важни бре.
Може да има забавяне от предния ден с ремонт. Или от всякакво друго естество,свързано със субективни,обективни,логистични и мн.др.фактори.
Те изобщо нямат интерес да ви бавят колите.
Птиемете го,че не става веднага винаги.
С кое сме важни? Че си спазваме ангажимента да отидем ли? Че си плащаме скъпо и прескъпо и искаме също да си спазват ангажиментите?
Разбирам, че като си от "другата страна" ще ги защитаваш ама не е ОК.
И като е изникнало нещо да кажат. А те даже не ти се обаждат. Говорим за отношение.
Аватар
bega4kata

Škoda Мод

Гараж: Оctavia 3 RS TSI
Tiguan TDI 4motion
0896670196
Обратна връзка:

Еуратек

Мнение от bega4kata »

Те на всички,ако ви се обаждат да ви се бясняват,съвсем бавно ще ви се струва [smilie=sarcastic.gif]
GUNTER SERVICE
Изображение
silent

Škoda Фен²

Еуратек

Мнение от silent »

Чак прескъпо не плащате. Стига сте ревали като ощипани булки. Като ви и е скъпо рейса или кола от горубляне и в кварталния сервиз. Никой не ви е опрял пистолет в главата сакън Шкода в гаранция.
Даже и акъл давате.Влезте поработете в сервиз няколко месеца и тогава давайте акъл как да тръгне сервизния конвейр.
bdinev95

Škoda Фен

Гараж: Renault Clio R.S Line

Еуратек

Мнение от bdinev95 »

Да се включа и аз [smilie=yahoo.gif]

Не става въпрос за Еуратек,но за оторизиран сервиз на Пежо в София.

Оставяме колата за ремонт на щета (предна броня за боя и лайсната на калника).

Казаха ни до 7,8 дни ще е готова ние ще ви се обадим.

Минават 10 работни дни никой не се обажда типично по български обаждам се и питам най-културно до къде стигна ремонта на колата казахте ми,че трябва е готова за 7,8 дни.. :) При което приемчика каза ами назначен е 2ри оглед понеже и фара е за смяна и сме го поръчали чакаме го от Франция.

Моя отговор беше добре благодаря за информацията,но защо не ми се обадихте да кажете,че трябва 2ри оглед и,че се чака фар да пристигне?

Е той ми отговори нали колата трябва да стане перфектна като е готова щях да се обадя [smilie=fool.gif] .

Викам да това е така,но като има нещо ново изникнало по ЛИЧНАТА ми кола трябва да ме информирате какво се случва с нея и,че ще се забави ако ме информирате да знам дръжте и 2 месеца просто да имам информация да не я чакам и да си направя други планове.

При което приемчика ми каза "Аз ако трябва на всеки клиент да звъня..... нямам време".

Добре бе приятел за какво си сложен там ще звъниш разбира се като взимаш коли на твое име и искаш проценти ще звъниш.

Попитах го кога ще стане колата каза ми след 3 дни ще е готова викам добре благодаря хубав ден.

След 3 дни се обаждам сутринта още в 9ч и викам обаждам се относно колата.. т.н какво стана днес трябва да е готова кога да дойда?

Приемчика ми каза няма го още фара ще дойде на другата доставка след 1 седмица( а миналия път ми беше казал,че фара пътува към България).

При което му казах следното - до 30 мин идвам да си вземе колата и като дойде фара евентуално ще дойда да ми го смените.

Той ми отвърна ама как така после пак трябва да си пишем труд за работата за да се смени фара се сваля цялата броня.

(Тук отново излъга понеже не е счупен фара а дневната светлина и тя е на 3 болта понеже преди 2г на служебната на колега я смениха за 5мин пред нас) .

Отидох в Пежо и директно влязах при директора обясних му ситуацията и той отиде до сервиза върна се и ми каза до 1ч колата ви ще е готова.

Изчаках си колата и ми я дадоха със сменена дневна светлина.(Нали очакват доставката как така го смениха ?)

Търсете си правата и не вярвайте на хората [smilie=beach.gif]

Взех си колата пуснах 2,3 оплаквания на няколко места и така.
Аватар
FaKeR

Škoda Фен

Гараж: Kamiq Vision 1.0 TSI 95HP MY23; Peugeot 208 1.4 HDI 2012;

Еуратек

Мнение от FaKeR »

С оплаквания стават нещата, аз така получих от ЕТ подаръци, отделно от няколко други големи фирми също.
Имах подобен случай с голям магазин за аксесоари - бях поръчал стелки за шкодата, казаха ми 3 дни и идват - минават вече 4 и аз звъня да попитам кога се очаква да пристигнат. "Идват след 2 дни" - добре. Минават 2 дни и пак звъня - "Какво става"? "Когато дойдат ще ви се обадим"... "Добре де, като виждате, че има закъснение, а сте поели ангажимент вече два пъти какво пречи да се обадите"? "Не мога да звъня на всички". Изчаках да пристигнат (пак със закъснение), получих смс, след което отказах поръчката в сайта им. И за щастие - оригиналните стелки се оказаха в пъти по-добри, даже леко по-евтини.

Та мързела явно е масово явление, присъщо на Българина. Аз ако постъпвах така, когато работех с клиенти, да ме бяха уволнили 100 пъти без дори да ми и кажат защо.
bdinev95

Škoda Фен

Еуратек

Мнение от bdinev95 »

FaKeR, Та мързела явно е масово явление, присъщо на Българина. Аз ако постъпвах така, когато работех с клиенти, да ме бяха уволнили 100 пъти без дори да ми и кажат защо.

И при мен така ако направя нещо подобно ще изхвърча на 100 процента,но в нашата държава мързеливите се толерират [smilie=fool.gif]
silent

Škoda Фен²

Еуратек

Мнение от silent »

И като пусна оплакванията какво . Най вероятно си преебал някой друг дето не е толква пискащ като са взели неговия фар за да ти запушат устата.
bdinev95

Škoda Фен

Еуратек

Мнение от bdinev95 »

silent,

Няма да ти отговарям ти си единствено във форума за да дразниш хората без никаква друга цел.

Хубав ден, :)
silent

Škoda Фен²

Еуратек

Мнение от silent »

Ма моля те недей.... инак на българина всчки други са криви обаче ако сам се оценява е най ...вие двамката вече се самооценихте...те затуй ни е засрана държавата...щото всички са такива като вас всеки си мисли че енай пък всички останали са говна.... [smilie=sarcastic.gif]
Аватар
style34

Škoda Фен²

Еуратек

Мнение от style34 »

silent написа: 03.04.2024, 13:38:18 Чак прескъпо не плащате. Стига сте ревали като ощипани булки. Като ви и е скъпо рейса или кола от горубляне и в кварталния сервиз. Никой не ви е опрял пистолет в главата сакън Шкода в гаранция.
Даже и акъл давате.Влезте поработете в сервиз няколко месеца и тогава давайте акъл как да тръгне сервизния конвейр.
Ако не съм работил в сервиз нямам право на мнение като клиент?!
Логиката не ти е силната страна май.
Аватар
coverdale

ŠKODA MASTER

Гараж: Octavia 3, Škoda Superb 3 L&K 2.0TSI 280PS 4x4 DSG , WV T-Rock 2.0TSI 190PS 4x4 DSG

Еуратек

Мнение от coverdale »

Ами,преди две години вкарах Рав 4 за щети по предна и задна броня в ТМ Ауто и си чаках два месеца. [smilie=pardon.gif]
silent

Škoda Фен²

Еуратек

Мнение от silent »

Другия път като идеш на лекар и чакаш ивън часа му кажи как да пеглежд че твое височество да не чака или направо му шибни два тупаника другия път да не се мота и да си спазва часовете. С този манталитет съм убеден и че се ръчкаш най отпред на парккинга до входа на кауфланд, да се не умориш или поне да не си сред аутсайдерите в дъното на паркинга.
Аватар
style34

Škoda Фен²

Еуратек

Мнение от style34 »

Да, не ходя на лекари, при които часовете не се спазват.
Последния път ходих при доцент и влязох на минутата.
Обаче ти пак не си разбрал. Не говоря часът да не се спази, а ДЕНЯТ.
Иначе на паркинг спирам най-далеч, за да не ми удрят колата с вратите си.
Публикувай отговор

Обратно към “Шкода Сервизи, Форумни майстори, Партньори”