Еуратек

Впечатления от сервизите, които посещавате за вашата любима Шкода. Теми на Партньорите на СНЦ ШФБ
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
Audirulzz

Škoda Фен²

Гараж: Vw Touran 1T1
BMM engine + Darkside donwpipe + Darkside Intercooler + Vag Diag Software.
Eibach suspension
210 ps 610NM
Обратна връзка:

Еуратек

Мнение от Audirulzz »

Имал съм няколко контакта с Милов и ми се стори страшен бездарник [smilie=sarcastic.gif]
Със сигурност няма да си купя кола от него.Бих се ориентирал към Тотлебен

Аватар
dimibo

Škoda Ентусиаст

Гараж: Супърб 2, 2.0 TDI
Октавия 2, 1.9 TDI
V10

Еуратек

Мнение от dimibo »

Първата ми Шкода, Октавията, ми я продаде баш Иван Милов, през 2008-а година.
Каквото му поисках всичко ми предостави като информация и цена, направи ми такава оферта, че останалите конкуренти по онова време на Октавията, рязко избледняха, може би защото я платих още докато оформяхме договора. Тогава още беше млад и начинаещ. Сега след толкова години явно се е обиграл и веднага преценява кой ще купи и кой просто проучва, съответно и отношението е според ситуацията. Останалите Шкоди също той ми ги е продавал, и винаги цената е била топ, и отношението е било на ниво. През годините им се налагаше те да продават колите, но сега явно е дошло време когато, както каза Jordito, колите сами се придават и очевидно не смогват с офертите и договорите, та камо ли да се занимават да обясняват надълго и нашироко за да ви вземат като клиент.
Това си е реалността.
Günter Stg 1

Аватар
JORDITO

Почетен член

Гараж: Skoda Octavia III 1.6TDI-CR, 105PS

Еуратек

Мнение от JORDITO »

dimibo, ми да делегират секретарката или на някой от форума, примерно @tuningmania, да играе ролята на екскурзовод [smilie=music.gif]
Срещу съответната сума естествено.
И без това музея в подземния етаж е като кръпка, тамън ще уцелят 2 в 1 :)
Моята тема за колата : Škoda Octavia III Комби 1.6 TDI-CR 105 PS

Аватар
coverdale

Škoda Ludicrous

Гараж: Octavia 3, Škoda Superb 3 L&K 2.0TSI 280PS 4x4 DSG , RAV4

Еуратек

Мнение от coverdale »

dimibo,
Иван ми продаде сегашният Супърб .
Отнесе се много добре.
Колата дойде два месеца по-рано,края на 2016-та.
Беше вторият поръчков L&K в БГ,280 коня.
Пича ми се обади да каже ,че колата е пристигнала.
Седя,две седмици там.
После,предаване,съпорт,всичко беше на ниво.
Много съм доволен от отношението му.
Дълго време ми се обаждаше да пита как е колата.
Сега,като се видим,винаги се поздравяваме.
Предните пет Шкоди ги взех от Писашки на Тотлебен,същото много добро отношение.
Чувахме се постоянно.
Та,зависи си от търговеца. [smilie=pardon.gif]

Аватар
odo

ŠKODA MASTER

Гараж: Skoda Superb 3 TSI 4x4
Skoda Fabia 3 TSI 7DSG

Еуратек

Мнение от odo »

nrayanov,
В ЕТ заведох двама, които чакаха оферта и да поръчват. Още си чакат офертите [smilie=sarcastic.gif]
Единият искаше Кодиак, а другият С3-280 коня.

Аватар
bega4kata

Škoda Мод

Гараж: Оctavia 3 RS TSI
Tiguan TDI 4motion
0896670196
Обратна връзка:

Еуратек

Мнение от bega4kata »

Такситата си,както и двете Шкоди съм ги купувал от Илияна от Ет Варна. Супер отношение от нейна страна. Обаче,бях се надъхал на Кодияк и отиваам и питам,Ще ми направят ли 10% отстъпка? - Отговорът категорично не. Еми,извинявам се ,ама се ядосах и даже обидно ми стана малко. Няма да видят пари от мене.
Revo stg3

Аватар
kalata

Škoda Ентусиаст

Гараж: Octavia 2 Elegance 2.0 TDI-PD DSG, 2007

Еуратек

Мнение от kalata »

bega4kata написа:
23.05.2020, 23:57:10
Обаче,бях се надъхал на Кодияк
Сами, как може да ти хареса кола с кръгли гуми и квадратни калници? Или покрай Тигуана свикна вече. Аз тоя дизайн не го разбирам нещо.
"Ако виждаш дървото, което ще уцелиш след малко, това се нарича недозавиване; ако само го чуваш и усещаш, значи става дума за свръхзавиване" - Walter Röhrl

Аватар
Taratajki

Škoda Ентусиаст

Гараж: Fabia 3 1.2 tsi ; Octavia 3 2.0 tdi

Еуратек

Мнение от Taratajki »

При тия държавни поръчки на едро, чакайте вие за една кола да ви обърнат внимание [smilie=sarcastic.gif]

Аватар
nrayanov

Škoda Ентусиаст

Гараж: Mitsubishi Outlander 2.0 MiVEC Instyle 4WD
Обратна връзка:

Еуратек

Мнение от nrayanov »

JORDITO написа:
23.05.2020, 20:22:22
В Еуратек се пазарува така:
Отиваш с готов конфигуриран автомобил. Ти знаеш поне 20 пъти повече за колата от дилъра. Даваш му конфигурацията и искаш 10-12 хиляди надолу. Тест драйв само от Надежда до Теца и обратно. Толкоз. Fast and simple
Така де, аз съм им пратил конфигуриран Кодиак и искам само да ми дадат оферта по него. Иначе в Дружба като ходих за тестдрайва на Superb си беше точно така. Момчето дето ми го конфигурира после не знаеше съвместимостите на половината екстри с нивата оборудване. Механикът от сервиза, който се качи да ми прави компания, знаеше доста повече неща за колата от тези дето я продаваха...
bega4kata написа:
23.05.2020, 23:57:10
бях се надъхал на Кодияк и отиваам и питам,Ще ми направят ли 10% отстъпка? - Отговорът категорично не. Еми,извинявам се ,ама се ядосах и даже обидно ми стана малко. Няма да видят пари от мене.
Кодиакът не е ли с около 7000 лв отстъпка по ценова листа? Това са си 10%. [smilie=pardon.gif]

Истината е, че съм изключително разочарован от обслужването на потенциални клиенти от Еуратек, способни са да откажат всеки потенциален купувач. Ако вторник не ми пратят оферта, направо вземам Аутлендъра и много им здраве на Еуратек.
Последно промяна от nrayanov на 24.05.2020, 10:54:28, променено общо 2 пъти.

Аватар
bega4kata

Škoda Мод

Гараж: Оctavia 3 RS TSI
Tiguan TDI 4motion
0896670196
Обратна връзка:

Еуратек

Мнение от bega4kata »

За рс говоря! Не искат повече от 5% да направят за рс. Кала, харесва ми Кодияка, имам купувач за Тигуана, смятах да ъпгрейдна, но ме ядсаха Ет.
Разбирам ги, ама от 2003та съм им клиент, още бяха в Спортна зала. Малко гъдел очаквах от тяхна страна. Може да нямат печалба дилърите така? Не зная. Мисля, че трябва да се позволи по-голям марж и гъвкавост на дилърите. Така ще печелят повече клиенти. Да вдигнат леко цените с 2,3% и после да могат да правят добри, отстъпки за стари клиенти. Да ме зарибят [smilie=sarcastic.gif], да видя отношение към фен на марката.
Revo stg3

Публикувай отговор

Обратно към “Шкода Сервизи, Форумни майстори, Партньори”