Добре дошли в ШКОДА ФОРУМ! Моля, регистрирайте се за да вземете участие в дискусиите.
Намерете ни във Facebook Изображение || Google+ Изображение || Instagram Изображение

>>> Вземете своята брандирана Шкода Форум чаша! <<<

Тони Бояджията-Магьосникът от Варна

Впечатления от сервизите, които посещавате за вашата любима Шкода. Теми на Партньорите на СНЦ ШФБ
Потребителски аватар
bega4kata

Škoda Мод
Гараж: Оctavia 3 RS TSI
Tiguan TDI 4motion
0896670196
Контакти:

Мнение от bega4kata » 15.10.2017, 20:59:53

Не е имитация на карбон,наистина е карбон.Все пак това са Джанти за 5 бона,всичко е истинско при OZ ;)
A дисковете,верно си забелязъл,че не са ОЕМ.Това се казва тунинг-слагат се тунинг части,не заводски някви.Ти както си тръгнал,сложи си заводския Екстрийм.Много ще си отиват със заводските ти дискчета.Дето всяка с такива излиза от конвейра [smilie=kiss3.gif]
Предните ти дискове с дупки,задните гладки като на 1,2тси.И предните,едните дупки в една посока сочат от дясно-НАПРЕД,а от другата страна сочат-НАЗАД.УЖАС.
Цимермана имат ляв и десен ,компютърно програмиран дизайн на дупките.Да не е оем :)
Аиде да не спамим темата повече.Тончо е НОМЕР 1

Revo stg3

Потребителски аватар
BlackPearl

Site Admin
Гараж: Octavia mk3 vRS-BlackPearl2
Контакти:

Мнение от BlackPearl » 12.04.2018, 22:17:45

Като цяло избягвам да пиша в такива теми, нямам никакви пристрастия, а само лични наблюдения.
Още след като взех на жената Ситроена
viewtopic.php?f=92&t=1165, посетих Тонката. Беше надраскан от 2те страни (4те врати). Тонката го избоца и стана пуканка.
Избоцах и предната и задна броня.
След това, както и писах в темата: Камъче от камион ми избоца пак вратата, а преди 2 седмици , някакъв пишлегар мина с ключ от преден до заден калник..
Отнов посетих Тончи, отново бърза и точна работа и колата стана пуканка.
За мен е важно, че мога да го притеснявам по всяко време, ходя и оставям колата след работа, взимам я след работа, изчаква ме. Тези неша, като отношение към клиент, мен ме радват много.
Колата си има Каско, след като я боядисах 1я път и сега я минах по него. Като цяло, не съм посещавал Тончи, защото Шкодите и Цитроните са били все гаранционни и ги оправят сервизите, без да се занимавам с фактури, експертни оценки и тн.
Сега, жертвах едни 150-200лв. разлика, че застрахователите ми преведоха крупната сума от 0.32лв. по сметката [smilie=sarcastic.gif] , след като приспаднаха 2те оставащи вноски.
Колата е бял акрил :) и е все пак на 6 години. Трудна е за докарване, но всичко е точно при Тончо.
Застрахователят днес мина, направи снимки на колата и боядисаните детайли и си замина.
След малко звъни, забравил да снима рамата- снимай ми я и ми я прати и ....когато се надвесих да я снимам и кучето ми дойде да ми се радва. Телефонът стана на сол (диспрей) и айде.....
Като го сменя във Втоник и ще пусна снимки на пуканката.
Яд ме е сега, че зимата не боядисах и освежих (при Тончо) джантите, но пък, да го ожули още малко жената и догодина ще ги избоцам.

SHQ

Škoda Фен
Гараж: Octavia I L&K 1.9 TDI 110hp

Мнение от SHQ » 16.04.2019, 19:38:58

Знае ли някой дали Тони работи. От доста време се мъча да се свържа с него неуспешно. Беше ми казал, че ще отсъства за около
две седмици в началото на февруари и от тогава не отговаря на позвънявания.

Потребителски аватар
bega4kata

Škoda Мод
Tiguan TDI 4motion
0896670196
Контакти:

Мнение от bega4kata » 16.04.2019, 19:56:10

И той замина да работи в чужбина.
Ще се върне в Бг, за да ходим на почивка, но не и да работи [smilie=pardon.gif]

Revo stg3

SHQ

Škoda Фен

Мнение от SHQ » 17.04.2019, 07:19:25

Ясно. Препоръчайте някой свестен.

Потребителски аватар
bega4kata

Škoda Мод
Tiguan TDI 4motion
0896670196
Контакти:

Мнение от bega4kata » 17.04.2019, 08:40:56

Свестните хора, за съжаление изчезват от България, особено занаятчиите. Останаха бизнесмените.
Не зная кой да ти препоръчам. Ходих с Тигуана при друг майстор с готин сервиз, с модерна камера, всичко точно, ПОЗНАТ..... Нооо, ... си личи къде е боядисвано. Има и леки кратерчета и структурата е различна и като погледнеш на слънце под различен ъгъл-боята е с различен нюанс. Да не казвам, че мога да открия и преливките. Стараят се, но толкова си могат.
Друг като Тончо не съм открил за съжаление.
За Тигуана бива, но ако на Шкодата се наложи нещо да се боядисва, не зная къде да ходя направо.

Revo stg3

SHQ

Škoda Фен

Мнение от SHQ » 17.04.2019, 10:25:20

Болезнено прав си за съжаление.

Отговори

Върни се в “Шкода Сервизи, Форумни майстори, Партньори”