Шкода Скала - Представяне, двигатели, оборудване, цени

Компактен хетчбек на Шкода
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
Аватар
Вероломния Кръчмар

Почетен член

Гараж: Octavia 3 PF Vision+ 1.4 TSI - Victoria
Обратна връзка:

Мнение от Вероломния Кръчмар »

Auto Motor und Sport България с техните впечатления, размишления и заключения по отношение на Skoda Scala.

https://www.ams.bg/content/skoda-scala- ... oko-030474
ТТодоров "Гестапото" - Следвай 11-тата Божа заповед, момче. Тя гласи "Ни съ пръй!"

Stuci - Калпазани има при всяка марка, ама такива изтърбушеняци като нас, дет' ядем боб в подземията - НЯМА !!!

Аватар
zar

Škoda Ентусиаст

Гараж: О2 Scout ,Powered by NOx

Мнение от zar »

Чета последния Ауто Билд и не вярвам на очите си - в сравнителен тест с Голф,Фокус и Мазда ,Скалата е победител и събира повече точки от Голфа браво
Dieselgate Team member

Аватар
JORDITO

Почетен член

Гараж: Skoda Octavia III 1.6TDI-CR, 105PS

Мнение от JORDITO »

След добилият популярност "дръжка тест", имаме нов тест - "КАПАК ТЕСТ" [smilie=sarcastic.gif]

Моята тема за колата : Škoda Octavia III Комби 1.6 TDI-CR 105 PS

tuningmania

Škoda Ludicrous

Мнение от tuningmania »

До @JORDITO, - Това омекотява при удар с Пешеходец. Като "Side Impact Detection System" при "Audi A 8" [smilie=sarcastic.gif]
Skoda Octavia 1 Combi, 1999г, 1.9TDI, 110кс;
Skoda Superb 2 Face Lift Combi, 2014г, 2.0TDI, 170кс, 4х4, 6DSG.

Аватар
JORDITO

Почетен член

Гараж: Skoda Octavia III 1.6TDI-CR, 105PS

Мнение от JORDITO »

tuningmania, ахъм, а на Камик-а, що е твърдо като на другите а ? На Супърб фейслифт също е твърд капака.
Моята тема за колата : Škoda Octavia III Комби 1.6 TDI-CR 105 PS

tuningmania

Škoda Ludicrous

Мнение от tuningmania »

До @JORDITO, - Не са Поръчани с тази иначе Скъпа Екстра [smilie=sarcastic.gif]
Skoda Octavia 1 Combi, 1999г, 1.9TDI, 110кс;
Skoda Superb 2 Face Lift Combi, 2014г, 2.0TDI, 170кс, 4х4, 6DSG.

Аватар
stefan L

ŠKODA MASTER

Гараж: Superb 2.8 /ex Octavia 2.0TDI BKD powered by Gunter Service /Golf 7 R CJXC powered by Gunter Service/530 xd lci powered by Gunter Service

Мнение от stefan L »

В момента по AMS TV - Тест на Шкода Скала.
-грешно - правилно
-предстой - предстоИ
-найстина - наИстина

човекът коЙто (ед.число) / хората коИто (мн.число)
някоЙ човек (ед.число) / някоИ хора (мн.число)
един завоЙ (ед.ч.) / много завоИ (мн.ч.)
батерия (ед.ч.) / батериИ (мн.ч.)

Аватар
pepi

Škoda Фен

Гараж: Octavia 2

Мнение от pepi »

По същия начин си затворих капака, когато колата ми беше на 3 дена и хлътна. Същото е и положението с тавана, когато я мия - мекичък е

mnk

Мнение от mnk »

Здравейте шкода компанията. Като новобранец във форума, след като вчера тествах в София модела с 1,5 150 коня мотор Скалата, попрочетох мненията ви тук и реших да се включа. Останах доста изненадан от реакциите (отрицателните) и вече след като съм минал и тест реших да напиша няколко реда. Позагледах се в 3 марки нови коли (модели сходни на този)и стигнах и до скалата защото много ми наподобява на желание от мен вид автомобил - хеч, с мека возия и да е възможно по- тих при скорости 130-140, с каквито реално се движим по магистралите. Честно, не очаквах много от това, защото знам, че новите модели като цяло са си по-дървена возия докато за шума зависи. Та дръпнахме по тангентата. Не знам кой какви желания за кола има, но тази определено е чудесно направена относно тези изисквания. За класа си е много тиха и откъм мотор и най-вече околен шум ( което е по големия проблем за колите) , а най-изненадващо беше возията. Преди години съм карал торсионното рено 19 и трудно свиквах с тарабите след това, но тази определено има не добра, а чудесна возия. Покрай асфалтовите вълни около Локото и след него към тангентата минахме като през почти равен път. Динамиката е ясна и не е учудващо, че върви добре, все пак 150 вихрогона не са малко. 4 човека бяхме - колата си лети. Честно казано, не съм фен на марката, но останах с чудесно впечатление от тоя модел. Мисля, че си заслужава и цената, аз си направих пробна конфигурация. Мен ми допада, че не е с ел. ръчна спирачка а си е...ръчна, каквато трябва да бъде, с ключово палене има възможност ( бутона не е никак евтина опция), друго много полезно- има възможност за опция подгрев на предно стъкло за не много доп. сума. Двойния багажник пък е супер удобен. А и е доста просторна вътре, което нямам идея как са го постигнали. И други има, но това основното. Ааа и музиката е доста прилична, за класа на колата. Не ви разбирам, как някои от вас не харесвате модела при положение , че сте си и фенове тук. Рапида - разбирам, карах преди години тестов и...забравих :) Но това няма нищо общо освен просторното му купе. Видях, че имате събор някъде лятото, възможно е да се включа евентуално с една , но съм в размисъл като преди избори :)

Аватар
bega4kata

Škoda Мод

Гараж: Оctavia 3 RS TSI
Tiguan TDI 4motion
0896670196
Обратна връзка:

Мнение от bega4kata »

Добре дошъл във форума.Чудесна си е колата.Скачай и те чакаме на събора.
Revo stg3

Публикувай отговор

Обратно към “Škoda Scala”