Добре дошли в ШКОДА ФОРУМ! Моля, регистрирайте се за да вземете участие в дискусиите.
Намерете ни във Facebook Изображение || Google+ Изображение || Instagram Изображение

>>> Вземете своята брандирана Шкода Форум чаша! <<<

Скрибуца прозореца на вратата

Всичко за Шкода Супърб, произведен от 2008г. до 2015г.
Потребителски аватар
stensyto

Škoda Фен

Мнение от stensyto » 11.08.2019, 19:05:03

Здравейте колеги. От началото на лятото започна да скрибуца прозореца на предната пасажерска врата при слизане надолу, нагоре почти не се чува. Четох за мазане с парафин уплътненията и вчера го направих колко успях, но подобрението е минимално. Четох и за пръскане със силиконов спрей за уплътнения.. Моля някой ако е имал и си е решил този проблем да сподели. Мерси

Потребителски аватар
zar

Škoda Ентусиаст
Гараж: О2 Scout ,Powered by NOx

Мнение от zar » 11.08.2019, 19:24:46

Първо пробвай да изчистиш уплътнението с мокра кърпичка при спуснат до долу прозорец,докато спре да пуска мръсотия и после слагай мазилата.В повечето случаи се получава при мен,надявам се и при теб да сработи ;)

Dieselgate Team member

vassil_p

Škoda Фен
Гараж: Superb II FL, Octavia I

Мнение от vassil_p » 03.12.2019, 15:33:52

имах този проблем при мен, скърцаха и двете дясни врати, тъй като колата бе в гаранция при обслужването им го намекнах и ми смениха някакви насрещници и скърцането спря. За съжаление са почнаха други работи да скърцат което ме леко дразни, но един от служителите в ЕТ, ми каза че скърцането е неизбежно щипките се разхлабват, те ги сменят по гранция и след година пак. Сега ме мъчи едно скърцане от към таблото при стъклото първите 5-10мин откакто застудя ама не мисля да им дам да ровят там поне за сега.

Отговори

Върни се в “Superb II”