Проблем с фаровете или ключа

Всичко за Шкода Октавия, произведена от 2004г. до 2013г.
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
cuica

Škoda Фен

Гараж: Skoda Octavia Scout 2.0 TDI

Мнение от cuica »

Здравейте , днес забелязах че имам проблем с фаровете , колата е октавия скаут с фабричен ксенон,който свети като дневни светлини . При подаване на контакт фаровете светват автоматично, имам къси и дълги светлини ,но при пускане на халогените и задните фарове за мъгла не светят даже не се индикират на тъблото ,също така ако контактният ключ е на положение АСС габаритите също не се пускат ,предпазителите са здрави ,моля дайте съвети!

cuica

Škoda Фен

Гараж: Skoda Octavia Scout 2.0 TDI

Мнение от cuica »

Работата горе долу се изясни,
20191110_194102.jpg
,преди 2 дни монтирах една китайска мултимедия и в снопа с кабели който ми беше даден с медията,имаше един който не беше изолиран и се окъси ,съответно изгоря предпазителя за радиото а покрай него може би и някой модул
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Публикувай отговор

Обратно към “Octavia II”