Fabia III - Bi-LED - мнения

Всичко за Шкода Фабия, произведена от 2014г. до днес
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
nnmmkk

Škoda Фен

Мнение от nnmmkk »

Здравейте,
Както става ясно от самото заглавие, бих искал да разбера дали някой от Вас е имал досег с Bi-LED фаровете при Фабия 3, и заслужават ли си спрямо стандартните фарове за ниво Едишън?
Карам Ok3 преди фейслифта и е с ксенон, който е прекрасен, но доколкото съм чел при Ok3 FL имаше драми точно с Bi-LED-а. Не знам дали тези неща са оправени с някакви сервизни акции, и дали при Фабията са принципно същите фарове само с друго стъкло... Факт е, че като цена са приемливи, но ако светят по-малко от стандартните, просто няма смисъл...

Поздрави! [smilie=beach.gif]
Аватар
skodko

Ретро Škoda

Гараж: Skoda 120 L/ Skoda Fabia 1.2 HTP/ BMW E28 520I
Обратна връзка:

Мнение от skodko »

За какви драми си чел?
Белята каза: Айде бягай, че ми писна от тебе! Никой не ти чете суперлативите, работнико на ЕТ!
Аватар
bega4kata

Škoda Мод

Гараж: Оctavia 3 RS TSI
Tiguan TDI 4motion
0896670196
Обратна връзка:

Мнение от bega4kata »

Поръчвай го, 100%ще е по яко отколкото с обикновен фар.
Revo stg3
Аватар
Taratajki

Škoda Ludicrous

Гараж: Fabia 3 1.2 tsi ; Octavia 3 2.0 tdi

Мнение от Taratajki »

Драми нямаше, колегата посети сервиз и след това сподели, че фаровете са перфектни. Това на О3 FL. За Фабия нямам идея как са. Но не вярвам,че ще са по зле ,от обикновен фар.
nnmmkk

Škoda Фен

Мнение от nnmmkk »

Супер, мерси за мненията. Събота сме на тестдрайв и ако ни устройват размерите на купето и динамиката на 95-те коня, ще бъде с LED фарове. [smilie=music.gif]
nnmmkk

Škoda Фен

Мнение от nnmmkk »

А някой има ли впечатления от това трицилиндрово двигателче 95 коня? Октавията ни е 110 коня бензин, тоест сме далеч от състезатели. Като динамика ще го преценим, но надеждно ли е? ;)
Аватар
Taratajki

Škoda Ludicrous

Гараж: Fabia 3 1.2 tsi ; Octavia 3 2.0 tdi

Мнение от Taratajki »

Смятам, че ще изкара 5 години [smilie=sarcastic.gif] Тоя мотор е на няма и 3 години. Едва ли има голяма статистическа база за правене на генерални изводи.
Аватар
Георги Г

Škoda Ентусиаст

Гараж: Superb 3, 2.0 TDI, 190HP

Мнение от Георги Г »

Ако се обслужва навреме и не не се вкарва в червеното на студен двигател мисля, че ще изкара доста повече от 5г. Возил съм се около 60 км на Рапид с такъв двигател. Ами....като за 95 к.с. върви доста прилично.
Не разбрахме с дсг или ръчна кутия ще е колата. Че там са сухи съединители.
nnmmkk

Škoda Фен

Мнение от nnmmkk »

Георги Г написа: 13.02.2020, 21:21:49 Не разбрахме с дсг или ръчна кутия ще е колата. Че там са сухи съединители
Ръчка, ръчка.
nnmmkk

Škoda Фен

Мнение от nnmmkk »

Да докладвам - трицилиндровия мотор не ми допадна на теста, затова се преориентирахме към фабия втора ръка 1,2 110 коня на 40 хил км от края на 2016. Пак е Едишън ниво, единственото, от което се лишихме са ЛЕД фаровете, но поне е с лупи. И има 1 цилиндър повече... А и честно казано чисто визуално предницата на префейса ми допада повече.
[smilie=beach.gif]
Публикувай отговор

Обратно към “Fabia III”