проблем с отключване от бутона на ключа

Всичко за Шкода Октавия, произведена от 2004г. до 2013г.
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
venci1001

Škoda Фен

Мнение от venci1001 »

Здраейте, имам проблем с отклпчването с централното само в шофьорската врата издава само някво бръмчене стържене и не се отключва,ръчно с ключа няма проблем с отключването ,а заклпчването рсботи без проблем но също издава странен звук.Насочиха ме към бравата и се надявам да ми дадете съвети как се сменя и тънкости при смяната.благодаря

Аватар
димон

Škoda Фен

Гараж: TDI PD

Мнение от димон »

Проблемът е в бравата. Сменя се трудно. Има доста тънки моменти . Оригиналната е скъпа, но има "реплики" на сносни цени. Ако не си се занимавал с разни човръкни по-добре да се обърнеш към майстор.

venci1001

Škoda Фен

Мнение от venci1001 »

Интересното е че се оправя когато е топло или след няколко неуспешни отключвания

Публикувай отговор

Обратно към “Octavia II”