Професионална добавка на MARLY.

Тук обявете нещата, които искате да продадете.
Правила на форума
До раздела имат достъп всички потребители на форума. Можете да публикувате обяви за всякакви стоки и артикули. Моля, не изразявайте мнения в обявите, придържайте се към основната цел.
Шкода Форум не носи отговорност за качеството или автентичността на обявите в този раздел.
Заключено
Аватар
Цецонол

Škoda Racer

Гараж: 089 911 69 69
Обратна връзка:

Мнение от Цецонол »

Привет на всички и успешен ден!

Продавам доказаната добавка на MARLY - Global Injection Cleaner Turbo/DPF/FAP - Професионален препарат за почистване на турбо, каталитичен конвертор и филтър за частици баз разглобяване + антиизносване.

Описание: Global Injection Cleaner Turbo/DPF/FAP е ултра концентрирано професионално лечение за турбо и DPF (FAP) филтри. Екстремната концентрация на активни Nanotec® компоненти осигурява разблокиране и почистване на променлива геометрия на турбо, дълбока регенерация на DPF (FAP) филтър за частици и защита на системата за впръскване на дизелово гориво.

Предимства: Премахва сажди и освобождава блокирала променлива геометрия на турбо; Почиства и регенерира филтъра за частици без разглобяване; Оптимизира мощността на двигателя; Удължава живота на филтъра за частици и предотвратява замяната му; Намалява разхода на гориво и нивата на вредни емисии (CO2, NOx, CO, HC и частици).

Начин на употреба: Изсипете цялото съдържание от 1,5л. в резервоара за дизелово гориво, който трябва да съдържа между 30 и 45 литра дизелово гориво и шофирайте между 3000 и 4000 оборота.

Количеството е 1500мл/1.5 литра!

Цена: 125.00лв

Изпращам по Еконт/Спиди

ЛС или 089 911 6969

Изображение
Изображение

Аватар
Цецонол

Škoda Racer

Обратна връзка:

Мнение от Цецонол »

ПРОДАДЕНА!
Изображение

Аватар
Taratajki

Škoda Ентусиаст

Гараж: Fabia 3 1.2 tsi ; Octavia 3 2.0 tdi

Мнение от Taratajki »

Стана ми интересно просто, и да питам. Целия ли резервоар трябва да го изгориш с тези обороти на двигателя?

Аватар
Цецонол

Škoda Racer

Обратна връзка:

Мнение от Цецонол »

Taratajki написа:
20.05.2020, 21:40:20
Стана ми интересно просто
Ще попитам офишъл дистрибутора утре и ще дам инфо.
Изображение

Аватар
Цецо75

ŠKODA MASTER

Гараж: BKC+, CFGB, ALH

Мнение от Цецо75 »

Ами да не е целия, повечето трябва да е в обороти. При този тип добавки така препоръчват. Ксенум, Лики Моли имат такива и пак така ги препоръчват - като ще караш на дълго и по магистрала, изливаш на пълен резервоар и ръчкаш докат свърши.

Те не са за ежедневна употреба, както е BDC например, това е по-скоро за по-сериозно чистене, колко е ефективно вече е друг въпрос.

При мен като се беше заталачил филтъра и ЕГР запецваше, налях такъв ксенум и ходих до Гърция и обратно. Не мисля, че имаше някакъв сериозен ефект.
Бееееее.....

Аватар
Taratajki

Škoda Ентусиаст

Гараж: Fabia 3 1.2 tsi ; Octavia 3 2.0 tdi

Мнение от Taratajki »

Цецо написа:
20.05.2020, 22:17:49
офишъл дистрибутора
Е, не бе, чак пък толкова. Наистина само от любопитство питам :)
Цецо75 написа:
20.05.2020, 22:20:42
изливаш на пълен резервоар и ръчкаш докат свърши.
Ш'ми' земат и кръщелното, ако ръчкам толко [smilie=sarcastic.gif]
Е, верно, че може да карам и на 3-та София - Бургас, ама ще е много гадно преживяване.

Аватар
Цецо75

ŠKODA MASTER

Гараж: BKC+, CFGB, ALH

Мнение от Цецо75 »

Е аз чак така не съм се напъвал - просто си я карах магистрално, колкото разума с 2 деца от зад ми позволява. И така цял резервоар.
Може и от недостатъчно ръчкане ефекта да е бил съмнителен, знам ли...

Като цяло на VAG запушването на филтъра е много условно понятие, предвид това, че в нормална ситуация това се случва по калкулирани стойности. Т.е. можеш да сипеш вътре каквито си искаш добавки... все тая, той си смята по неговия си метод и толкоз.

За запушени инжектори при VAG не се говори, те обикновенно се преебават по друга схема. Геометрията на турбото ако запече, единственото смислено е разглабяне.

Та тия "чистещите" клас добавки за VAG дизел, аз лично съм голям скептик. Като се замисля и от бардала не виждам особен смисъл, освен риска да си усмърдя ръцете...
Бееееее.....

Заключено

Обратно към “Продавам”