Подгрев задно стъкло

Всичко за Шкода Супърб, произведен от 2008г. до 2015г.
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
НИКОЛАЙ НЕШЕВ

Škoda Фен

Мнения: 21
Регистриран на: 12.11.2022, 23:21:04
Репутация: 5
Местоположение: Пловдив
Гараж: Шкода супърб 2
Обратна връзка:

Подгрев задно стъкло

Мнение от НИКОЛАЙ НЕШЕВ »

Здравейте, имам следния проблем не ми подгрява задното стъкло-проверени бушони,има ток до реотаните те са проследени дали тече през тях ток, релето си включва, няма логика да не загрява, но нищо като го пусна няма никакъв резултат.
Аватар
sen7
Мнения: 4
Регистриран на: 27.07.2021, 14:28:19
Репутация: 0
Местоположение: София
Гараж: Superb II 2.0TDI 170k.c. DSG

Подгрев задно стъкло

Мнение от sen7 »

Кабелът до реотаните проверен ли е и има ли напрежение ? Ако е така, значи някой реотан е прекъснат.
Публикувай отговор

Обратно към “Superb II”