Добре дошли в ШКОДА ФОРУМ! Моля, регистрирайте се за да вземете участие в дискусиите.
Намерете ни във Facebook Изображение || Google+ Изображение || Instagram Изображение

>>> Вземете своята брандирана Шкода Форум чаша! <<<

Как се прави тунинг? Размисли и страсти...

Класически, редки и спортни автомобили. Теми свързани с Тунинг
Потребителски аватар
Ц-Е-Ц-О РАНИЦАТА

Škoda Racer
Гараж: Деу Нубира 1998 Бабичката
Audi S4 REVO Stage 2+/500ps Samantha

Как се прави тунинг? Размисли и страсти...

Мнение от Ц-Е-Ц-О РАНИЦАТА » 11.10.2019, 19:32:50

Аз изчаках да се видя с Дидо , одеве и тогава да пиша.
Казах му направо - Искрен и Тодор са наляли много пари при теб.
Искрен сигурно повече от 10+ к
Тодор и той
Калоян
Ивелин
Милчо
Сами
Аз и т.н.
Казах му, че трябваше да потърси диалог и да се направи една среща , хем назобани коли, хем да се изговори каквото има, защото с мълчание нищо не се оправя.Той си е решил друго.По написаното за ПОЛАР Фисовете аз лично разбрах, че Искрен, Тодор са ги подкарали реално с много занимавки и т.н.
Казах му ,че е редно да изкаже благодарност.
КОлите ни бяха подвижни реклами, подписите из целият форум също.Да беше единствен дилър и монополист на РЕВО както и да е , но има и друг човек, който прави РЕВО и сега му оставя доста голяма платформа за работа.
Ето, Тодор логна, оотам си говорят с Искрен, оттам логвам аз, Самуил, Милчо...........После с Калата пък покрай кутиите започнахме да си говорим и така от приказка на приказка и споделяне на инфо покрай колите научихме доста работи.
Без значение какво и как се е случило, това сме 7 човека, дето сме сядали на една маса и сме му клиенти и след като си представител на две тунинг фирми, тръгването и обръщане на гръб е последна опция да не кажа, че изобщо не трябва да е опция.
НО, Диян си е голям човек и може да избира какво и как да прави и кое е добро за него и никой не може да му се сърди, а и да му се сърди, каквото такова, тръгнал си е и толкоз.Времето ще покаже какво и що.
Аз си направих колата в Д-Брос при Адаша, нито е показал Дидо да се сърди, все пак идва да пием кафе, обажда се и така, парите са си мои, но аз съм му клиент от 2016г не ме е питал как, защо и каква , че съм отишъл там.Колата я убих от бой тия дни , над общо 20-30 лога имам на живи данни, няма интерес да ги коментираме и да се види какво и що, макар, че само аз и Борката, един авер, сме с РЕВО 2+ мотор и за в бъдеще тия данни са безценни поне за мен с оглед замерените параметри и може да са от голяма полза какво, кога и как да се гледа и трябва да се случва с тия коли.
Толкова от мен.Всеки си прави изводите и си взима решенията.
Както потребителите на дадена услуга, така и предлагащите я.

REVO STAGE 2+ ECU -D-Bros Automotive
REVO STAGE 1 TCU -D-Bros Automotive

REVO SINGLE PULLEY-Performance99
REVO CHARGECOOLER-Performance99

CTS TURBO INTAKE
CUSTOM DECAT-121 PERFORMANCE GARAGE
90mm EXHAUST TIPS
MAXTON DESIGN FRONT LIP

Отговори

Върни се в “ВИП Гараж и Тунинг”