Как се прави тунинг? Размисли и страсти...

Класически, редки и спортни автомобили. Теми свързани с Тунинг
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
Аватар
Taratajki

Škoda Ludicrous

Гараж: Fabia 3 1.2 tsi ; Octavia 3 2.0 tdi

Мнение от Taratajki »

Аз не коментирам човека, а офертата която получих [smilie=pardon.gif]
Не съм очаквал да е същата цена, като обявената в сайта на REVO, напълно нормално е да има инсталационна такса, нали човек се занимава с това.
И тя сама по себе си не е никак висока. Но само ако си член на някакъв специален клуб VIp Club D Bros, което на мен ми е абсолютно безполезно и ненужно, и това членство е платено и...
Няма да ви занимавам с личните си чувства към подобен тип оферти [smilie=sarcastic.gif] Човека си има някакви причини да прави така нещата.
Това ме разколеба, а настоящата ситуация ме и отказа на този етап от услугите на VIp Club D Bros :)
Просто исках да опресня инфото на колегата, нищо повече. Нямам никакви други наблюдения към съответния "клуб" ;)

Аватар
ЦецоNOL

Škoda Racer

Гараж: 089 911 69 69
Обратна връзка:

Мнение от ЦецоNOL »

Taratajki написа:
26.05.2020, 16:04:03
Не съм очаквал да е същата цена, като обявената в сайта на REVO,
Само да вметна, че обявените цени в на РЕВО сайта са без ДДС и много хора оттам се бъркат в цените.
Изображение

Аватар
Taratajki

Škoda Ludicrous

Мнение от Taratajki »

Цецо написа:
26.05.2020, 16:44:04
много хора оттам се бъркат в цените.
Аз нямам претенции към цената, пак казвам. Тя е колкото е. Но да ми я беше казал, като крайна цена с включеното членство в клуба :)[smilie=pardon.gif]
Нека го кажа по друг начин, самата оферта ме вкара в размисъл, какво и защо ще платя. Ако беше "Здрасти, колко струва? Здрасти толко струва." и бех улетел [smilie=sarcastic.gif]

Audirulzz

Škoda Фен²

Гараж: Vw Touran 1T1
BMM engine + Darkside donwpipe + Darkside Intercooler + Vag Diag Software.
Eibach suspension
210 ps 610NM
Обратна връзка:

Мнение от Audirulzz »

Аз също мисля че трябва да се процедира така както го казва таратайката.На мен също ми звучи несериозно софта толко,инсталация толко,ма ако платиш членство щи смъкна толко.

peyopetrishki

Škoda Фен

Мнение от peyopetrishki »

Не го знам тоя клуб, модернизират се нещата явно [smilie=pardon.gif]
Ще поискам членство да не остана назад ))

Едит: кое му е несериозното? Членски карти от клуба с отстъпки ползвате ли? Гуми от Диана с онлайн отстъпка ползвате ли? Храна за вкъщи с безплатна доставка при регистрация не поръчвате ли?

Масова практика е да предлагаш отстъпка на клиенти отговарящи на дадени условия. Това че не продават по най-правилния начин (ако въобще има такъв) услугата ди, не я прави некачествена.

Се тая де, всеки избира какво и как да пазари [smilie=pardon.gif]
Последно промяна от peyopetrishki на 26.05.2020, 18:32:05, променено общо 1 път.

Аватар
ЦецоNOL

Škoda Racer

Обратна връзка:

Мнение от ЦецоNOL »

Ясно
Ся вече разбрах [smilie=music.gif]
Изображение

Аватар
Taratajki

Škoda Ludicrous

Мнение от Taratajki »

peyopetrishki написа:
26.05.2020, 18:28:05
услугата ди, не я прави некачествена
Абсолютно е така. Човека коректно си каза условията. А и момента, в който се случиха нещата ме разколеба [smilie=pardon.gif]
Не искам да звучи, като някакво оплакване или претенция.
След месец, два, същата оферта може да бъде погледната по друг начин.

Аватар
BlackPearl

Site Admin

Гараж: Octavia mk3 vRS-BlackPearl2
Обратна връзка:

Мнение от BlackPearl »

Извинявам се, не искам да адвокатствам на никого, да не се приеме и като заяждане, но аз нищо не разбрах.
Форум сме, да- споделяме, но нека бъдем по-конкретни.

@Taratajki, конкретизиай се, няма нищо лошо да кажеш цифра, след като не те удовлетворила.
Не разбрах също, дали си разбрал, че е без ДДС.
РЕВО ясно са отбелязали в сайта си. Под цената си пише, че Е БЕЗ ДДС. (пак повтарям, не разбрах дали това не е било ясно).

Отделно, РЕВО също са посочили за софтове (повторно слагане, след ъпдейти и тн.) и тн., че се плаща допълнително по преценка на дилъра и неговто ценообразуване- неговата часова ставка (сервиза).

А, за групи и тн., навсякъде ги има, сега "уж" те са модерни. Нормално е, лично за мен. Винаги го е имало, но е било в малко по-различен начин.
Изображение

Аватар
ЦецоNOL

Škoda Racer

Обратна връзка:

Мнение от ЦецоNOL »

Taratajki написа:
26.05.2020, 18:40:32
Човека коректно си каза условията
Чекай че сега се сетих.
Ти кога ходи/говори с ДБроса?
Че Цецо беше 10дни отпуска и на Митака му се беше спрял тока?
Изображение

Аватар
Taratajki

Škoda Ludicrous

Мнение от Taratajki »

Аз си писах с тях в messenger края на февруари, с идеята март някъде да ида. Обаче нещата се поакаха, всички виждате как е, и реших, че не е сега момента. Изобщо не коментирам цената, не ме разбирайте погрешно. Просто колегата каза, че едва ли не е for free инсталацията, а аз го апострофирах, че не е баш така. Просто са намерили друг подход за търгуване на продукта [smilie=pardon.gif]
Аз не съм се отказал, заради офертата, а заради обстоятелствата, които се случиха във времето, когато я получих. Ако след месец, два, нещата при мен се нормализират, вече съм измислил, как да се възползвам от членството [smilie=sarcastic.gif]

Публикувай отговор

Обратно към “ВИП Гараж и Тунинг”