Smart Link, Android Auto, Mirror Link, Apple Car

Препоръки и мнения за аксесоари и поддръжка на Шкода автомобил
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
Аватар
VSG

Škoda Фен

Гараж: Superb 3 Facelift 1.5 TSI

Мнение от VSG »

Има ли как да се провери дали телефонът поддържа Mirror link? Става дума за Huawei P20 Lite.

Телефонът се връзва към колата през Android Auto без проблем, но не ще през Mirror Link.
tuningmania

ŠKODA MASTER

Мнение от tuningmania »

До @dem4oy, - Хубави "Off Line" Безплатни Навигации са "Here" и "Maps.me". Инсталираш, стартираш и вътре в менютата им има опция за свалене на "Off Line" Карти и си "Download"-ваш Държавата Сърбия. А в "Google Maps" си свали "Off Line" Региона, през който ще минаваш/където ще отсядаш :)
Skoda Octavia 1 Combi, 1999г, 1.9TDI, 110кс;
Skoda Superb 2 Face Lift Combi, 2014г, 2.0TDI, 170кс, 4х4, 6DSG.
Аватар
bega4kata

Škoda Мод

Гараж: Оctavia 3 RS TSI
Tiguan TDI 4motion
0896670196
Обратна връзка:

Мнение от bega4kata »

VSG написа: 14.02.2020, 22:52:40 Има ли как да се провери дали телефонът поддържа Mirror link? Става дума за Huawei P20 Lite.

Телефонът се връзва към колата през Android Auto без проблем, но не ще през Mirror Link.
лайт ли е-не подържа
Revo stg3
Аватар
joro_kem

Škoda Фен

Гараж: Octavia I Tour 1.9 TDI Octavia III FL 2.0 TDI

Мнение от joro_kem »

tuningmania написа: 14.02.2020, 23:19:06 До @dem4oy, - Хубави "Off Line" Безплатни Навигации са "Here" и "Maps.me". Инсталираш, стартираш и вътре в менютата им има опция за свалене на "Off Line" Карти и си "Download"-ваш Държавата Сърбия. А в "Google Maps" си свали "Off Line" Региона, през който ще минаваш/където ще отсядаш :)
@tuningmania, за гугъл мапс съм съгласен, че ще тръгне на медията, но "Here" и "Maps.me" аз поне не успявам (Bolero 8"). ако има някакъв трик, моля да го споделиш, колега.
Аватар
VSG

Škoda Фен

Гараж: Superb 3 Facelift 1.5 TSI

Мнение от VSG »

bega4kata написа: 14.02.2020, 23:42:12
VSG написа: 14.02.2020, 22:52:40 Има ли как да се провери дали телефонът поддържа Mirror link? Става дума за Huawei P20 Lite.

лайт ли е-не подържа
Къде мога да проверя друг модел дали е поддържан?
tuningmania

ŠKODA MASTER

Мнение от tuningmania »

До @joro_kem, - Извинявам се, аз не съм разбрал Колегата какво търси. Мислех, че само за Телефона си търси "Off Line" Навигация [smilie=pardon.gif]
Skoda Octavia 1 Combi, 1999г, 1.9TDI, 110кс;
Skoda Superb 2 Face Lift Combi, 2014г, 2.0TDI, 170кс, 4х4, 6DSG.
nmnikolov

Škoda Фен²

Гараж: ŠKODA Octavia Combi III FL Vision 1.5 TSI DPCA DSG

Мнение от nmnikolov »

Колеги, някой друг има ли проблем със силата на звука при Android Auto или по-точно с Google maps? Музика слушам от sd карта на колата. Като си пусна и google maps и започне да навигира леко заглушава музиката, но звука на google maps е страшно силен и по никакъв начин не се влия от силата на звука на медията. Като се роди бебока след месец имам чувството, че яко ще го стряска и събуджа...

Медията е Bolero на O3 FL.
Аватар
mariyan

Škoda Ентусиаст

Гараж: 2019 Superb 3 Combi 4x4 TDI 190hp 7DSG
ex 2014 Octavia 3 Combi 4x4 TDI 150hp 6М

Мнение от mariyan »

@nmnikolov, мисля, че и при Болерото силата на звука се регулираше за всеки източник по отделно. Вече съм забравил, така че не гарантирам, но пробвай да хванеш анонса от навигацията на Андроид Аутото (Мапс, Уейз, няма значение...) и точно в този момент да си го намалиш до поносимото ниво.
Изображение
nmnikolov

Škoda Фен²

Гараж: ŠKODA Octavia Combi III FL Vision 1.5 TSI DPCA DSG

Мнение от nmnikolov »

@mariyan, ами аз съм пробвал да го намаля докаго говори през врътката за звука на волана, но без успех. Може евентуално да не съм го направил в точният момент. Другият ми въпрос в такъв случай е ако има такава отделна настройка на Болерото за различните източници то при ново стартиране на двигателя пазаят ли се последно използваните? Конкретно ме интересува за android auto.
Аватар
digitalundgrd

Škoda Ентусиаст

Гараж: MEGANE RS CUP '20

Мнение от digitalundgrd »

Пробвай да намалиш медиа звука на телефона.

Отделно на болерото мисля, че имаше в настройката на звука колко силно да "бичи" дали от усб/флашка или когато даваш на задна до колко да се намали музиката за сметка на бийпкането от парктроника
Публикувай отговор

Обратно към “Съвети за нашите шкоди”