Добре дошли в ШКОДА ФОРУМ! Моля, регистрирайте се за да вземете участие в дискусиите.
Намерете ни във Facebook Изображение || Google+ Изображение || Instagram Изображение

>>> Вземете своята брандирана Шкода Форум чаша! <<<

Впечатления и критика от Националната Есенна среща 2018

Теми свързани с организацията и провеждането на срещи на ŠKODA ФОРУМ България
Потребителски аватар
uboy

Škoda Ентусиаст
Гараж: O1 FL AGR 4x4

Мнение от uboy » 04.11.2018, 19:49:08

Ще се радваме всеки да изрази впечатления от изминалата среща тук.
[smilie=thank_you2.gif]

Потребителски аватар
Цецо75

Škoda Ентусиаст
Гараж: BKC+, CFGB, ALH

Мнение от Цецо75 » 04.11.2018, 19:52:38

Много гот.... Ама топа беше театралната постановка, евалата!

"Среден пръст - вече 50 години лидер на пазара на мигновените съобщения!"

Потребителски аватар
zar

Škoda Ентусиаст
Гараж: О2 Scout ,Powered by CFHC

Мнение от zar » 04.11.2018, 20:40:39

Прекрасна среща със незабравими преживявания и много успешна възстановка на отминали събития!Големи благодарности на екипът за неизчепраемата енергия и добрата организация ,както и на всички хубави хора,които присъстваха браво
П.П:Най-важното е.....Да сме живи и здрави! [smilie=sarcastic.gif] Повече от 10 пъти го гледах клипчето и голям смях пада!

Dieselgate Team member

Потребителски аватар
BlackPearl

Site Admin
Гараж: Octavia mk3 vRS-BlackPearl2
Контакти:

Мнение от BlackPearl » 04.11.2018, 21:01:00

NOW!

Какво да кажа?
Много смях, много лафче, интересни моменти.
Всичко беше на 6. Не успях да се видя с някой колеги, в ключително и някой от "новите", другия път надявам се!

Иначе, съвсем серозно...ме заболя главата, обувката ми като закачи дрона на Миро- tuningmania.
Аз си мислех , че е 3ка (ще сваля джантите), а той бил 4 про. Значи, заминават си и гумите!
Прекрасна среща, отлична посешаемост , изпълнихме фотосесията, супер време хванахме.
Много смях- още на идване, Миролюбов и Моркова са налепили на завоя на Милчо - листо А4, да предупредят.

ОГРОМНИ БЛАГОДАРНОСТИ на DJ Enzo Lorenzo.
Беше се подготвил много сериозно. Професионално беше подходил към този негов ангажимент. Благодаря сърдечно.
Сами и Пепи за театъра, както и Ивчо за направената музика- всичко 6.
Направихме си събранието, всичко е точно . Морковака, понеже ме знае, че му се дразня като мой човек, пак ме изнерви (бърза- да го бия на карти). Иначе слуша, ама като се съберат две деца ( заедно с Милчо) и....
После (си казвам) ще си го върна на карти, ама Миролюба ме подведе и им пусна фандък да изкарат равен.
(Пак както винаги- 3ма играем на една боя, Миролюбов като чуе , че се говори за ракия - играе на негова си боя). [smilie=sarcastic.gif]

Надявам се, няма проблеми със стаи, хотел и прочие.

Като забележки от моя страна:
1. Както и миналата година в първата вечер ресторанта под ПЛАТО МЕЗЕТА (50гр), правят едно плато 200грама и ги оставят на масата за 4ма човека, защото не им се занимава на всеки да дават отделно.
След забележка от страна на чичо Ваньо и разговор, втората вечер вече направиха така и раздадоха на всеки отделно.
2. Когато сме много хора (65 човека и 85 човека - без децата за Петък и Събота), няма как да направим една обща маса и се "разделяме" , всеки с най-близките си хора. Вече след 12-01ч, останалите "живи" се обединяват и има повече лафче с хора с които не си лафим толкова през годината.
За следващата среща, ще мисля и с хотела ако трябва, да направим маса на П или на О , нещо подобно, за да не сме разделени по 10ки.
Отделно, всеки сяда по-различно време и се групират хората.
Мен лично, все ми е едно къде ще седна.

Морков: NOW!

Потребителски аватар
Ц-Е-Ц-О

Škoda Фен²
Гараж: Деу Нубира

Мнение от Ц-Е-Ц-О » 04.11.2018, 21:23:46

Благодаря на абсолютно всички за отношението, вниманието и уважението, макар да не притежавам автомобил Шкода и за интереса към моят автомобил.
Това са моите представи за автомобилно и семейно събиране.
Отдавна не се бях ентусиазирал толкова сред готини хора и брутални автомобили!
Поздрави

REVO STAGE 2
CTS INTAKE
REVO CHARGE COOLER SYSTEM
TVS ENGINEERING DSG STAGE 2+
MAXTON DESIGN FRONT LIP
102mm EXHAUST TIPS
TUNED BY PERFORMANCE 99 + DSG-DOCTOR BG

Потребителски аватар
bega4kata

Škoda Мод
Гараж: Оctavia 3 RS TSI
Tiguan TDI 4motion
0896670196
Контакти:

Мнение от bega4kata » 04.11.2018, 23:21:41

Срещата беще на ниво.Голяма посещаемост, въпреки липсата на някои колеги, които бих искал да присъстват.
Не можах пак с всички да се видя както подобава, но с 3 жени не е лесно :)
Важното е, че отново изкарахме хубаво. Имаше забавления от разл.естество по интереси, каране на автомобили и сравняване :)
Карах на Гегата колата. Супер се е получил съединителя. ПЕРФЕКТЕН според моите изисквания. Лек плавен като ОЕМ. Колата не е, чак така както я предтави чичо Ваньо-умряла да тръгва на 4500.Приятно съм изненадан, на 3000 оборота си идва буста. 1000 оборота над моята, но по принцип колата е относително лека и си върви нормално и без надув. Изисква си съобразяване и свикване, има и леко забавяне при отговора на педала, но не е драматично.
Аз дадох на Тодор 87 да покара моята, вика брей наистина нищо не скръцва и не пропуква и няма никакъв лаг. Много му хареса. Само трябва да се борим с него за намаляване на шума на Суперба му и на моята.
Бурката се предтсави перфектно, няма тресене, сецане и светене [smilie=sarcastic.gif] 170 - 180 на магистралата, разхода 10+
Храната и отношението на целия персонал към нас беше ТРАДИЦИОННО на добро ниво.
На партийния пленум се гласуваше с пълно мнозинство [smilie=sarcastic.gif] Шегата на страна, но се разясниха, разгледаха и гласуваха важни въпроси отвосно форума и дейността му.
А, за сценката... Надявам се сте се забавлявали.
Но нека някой, който я е снимал по централно да я качи.

Revo stg3 by PERFORMANCE99 Tuned

Потребителски аватар
Morkova

Škoda Racer
Гараж: Skoda Fabia vRS '05
Skoda Felicia 1,3 '99
Nissan Terrano 2,4 '01
Iveco 35C13V '10

Мнение от Morkova » 04.11.2018, 23:32:22

Страхотна среща, много, ама много красиви коли. Позитивни и весели хора, нови запознанства. Хапването и пийването беше доволно.
ЕДНО ГОЛЯМО БРАВО ЗА DJ ENZO LORENZO ЗА ОТДЕЛЕНОТО ВРЕМЕ И ДОБРЕ ПОДБРАНИТЕ ПАРЧЕТА! Смятам, че по нищо не отстъпва на чичака дето пуска музика миналата година. БРАВО ЕМО, ГОЛЯМ СИ! браво

Потребителски аватар
Шкодичка

Škoda Фен²
Гараж: Skoda Octavia II, 1,9 TDI, 4х4, 2009 г. - да се влюбиш в Шкода

Мнение от Шкодичка » 05.11.2018, 08:06:39

Прекрасна среща. С удоволствие присъствах. Приятно съм изненадана от атмосферата в хотела, храната - чудесно беше. Много забавление, разходки и снимки на любимите коли. Искрен пак изкърти с организация и силен темперамент [smilie=sarcastic.gif] Аз лично, бих дошла и догодина.

"Аз знам какво е да имаш пред себе си недоволен народ." Цар Борис III

Потребителски аватар
Nikolay Georgiev

Škoda Фен
Гараж: Octavia 3, 2.0 TDI (150+) & Roomster 1.6 TDI (90+)

Мнение от Nikolay Georgiev » 05.11.2018, 08:28:55

Прекрасна организация и прекрасни хора !!!!! Страхотно беше !!!!
Чакам с нетърпение следващите събития.

Потребителски аватар
pechatara

Почетен член
Гараж: Октавия 1 AHF chiptuning bega4kata
Контакти:

Мнение от pechatara » 05.11.2018, 08:50:41

За мен срещата се получи супер - отлична посещаемост, прекрасно време и много емоционални моменти!
Веселбата беше на ниво, насладихме се и на изпълнение на живо, за което благодаря на Далия!
Мястото, хотелът и ресторанта са по-добри от Вонеща. Лично аз нямам забележки! Радвам се, че усилията
които полагаме като екип дават резултат.

Отговори

Върни се в “Срещи на Шкода Фенове”