Добре дошли в ШКОДА ФОРУМ! Моля, регистрирайте се за да вземете участие в дискусиите.
Намерете ни във Facebook Изображение || Google+ Изображение || Instagram Изображение

>>> Вземете своята брандирана Шкода Форум чаша! <<<

Škoda Форум - On Tour 2020: 20-27.07: Passo del Bernina, Julie pass, Furka Pass, Grimsel pass, Gotthard Pass....

Теми свързани с организацията и провеждането на срещи на ŠKODA ФОРУМ България
Потребителски аватар
pigoff

Škoda Photo
Гараж: Alfa Romeo Giulietta MY2014 1,4TCT Exclusive
Контакти:

Škoda Форум - On Tour 2020: 20-27.07: Passo del Bernina, Julie pass, Furka Pass, Grimsel pass, Gotthard Pass....

Мнение от pigoff »

[smilie=ireful1.gif]
Не мога да повярвам!
Това ще е едно незабравимо и неповторимо пътешествие за всеки.
Аз така искам да се приесъединя-я-я-я! Въпреки че съм ги минавал повечето проходи.(Даже някои от тях по 2-3 пъти).

Искам само да ви предупредя:
Сустен и Фурка по това време на годината има вероятност да ви завали сняг. Мен ме валя сняг средата на август на Сустен, а пък от Фурка почти нищо не видях(попаднах в облaк). Аз стискам палци времето да е с вас!

Жестоко! Чудесно! Невероятно! Уникално!

Браво на идеолозите! [smilie=thank_you2.gif]

ПП: Зачудвам се дали да не дойда като фотограф? [smilie=pardon.gif]

Потребителски аватар
SabevRadoslav

Škoda Фен

Мнение от SabevRadoslav »

Бройте ме и мен.

Потребителски аватар
SimonSez

Škoda Фен
Гараж: Skoda Octavia RS 245
Контакти:

Мнение от SimonSez »

Аз съм готов, запазихме хотелите, аз и двама приятели с моята кола. Излезе ни по 600лв. на калпак [smilie=music.gif] Само вместо La cruna ще сме в Soliva.

Отговори

Върни се в “Срещи на Шкода Фенове”